close
تبلیغات در اینترنت

فیلم آموزش ریاضیات تجربی - حل تست احتمال

فیلم های آموزشی

لیست جلسات

معرفی درس

[Custom_Field_Content]

معرفی استاد

[Custom_Field_Content]

[Custom_Field_Content]

فیلم آموزش ریاضیات تجربی – جلسه ی 8

[Custom_Field_Content]
[Custom_Field_Content]
بازديد : 320

فیلم آموزش ریاضیات تجربی –  جلسه ی 8

حل تست های کنکور سراسری ٩٤ و ٩٥

 

زمان: ٣٢:٢٨

حل تست های کنکور ٩٣-٩٤-٩٥

(سراسری ٩٥): هر یک از ارقام ٢,٣.٤.٥ برروی پنج کارت یکسان نوشته شده. بتصادف سه کارت از آنهارا کنار هم قرار میدهیم. با کدام احتمال عدد سه رقمی خاصل مضرب ٣ می باشد؟

(سراسری ٩٥): موفقیت عمل جراحی برای شخص A برابر ٠,٩ و برای شخص B برابر ٠.٨ است. با کدام احتمال عمل جراحی برای یکی از دو نفر موفقیت آمیز است؟

_حل این تست به روش متمم.

(سراسری٩٥): آزمایش فقط دو نتیجه دارد. احتمال پیروزی ٣/٤ است. در تکرار ٦ بار این از آزمایش مستقل احتمال ٤ پیروزی چند برابر احتمال ٣ پیروزی است؟

(سراسری ٩٤): در جعبه ای ٣ مهره سفید،٢ مهره سیااه،٥ مهره قرمز موجود است. اگر دو مهره از آن بیرون بیاوریم با کدام احتمال این دو مهره همرنگ نیستند؟

(سراسری ٩٤): در پرتاب یک تاس اگر عد زوج حاصل شود یک تیرنداز ٤ تیر پرتاب می کند. در غیر اینصورت ٣ تیر رها می کند. احتمال موفقیت در هر تیر رها شده ٢/٣ است. با کدام احتمافقط و بار موفقیت حاصل می شود؟

(سراسری ٩٣): ظرف A دارای ٤ مهره سفید و ٥ مهره سیاه است.و هر یک از دو ظرف یکسان B.C دارای ٦ مهره سفید و ٣ مهره سیاه است. بتصادف یکی از سه ظرف را انتخاب کردده و ٤ مهره خارج می کنیم. با کدام احتمال دو مهره خارج شده سفید است؟

(سراسری ٩٣): احتمال انتقال نوعی بیماری مسری به افراد مستعد ٠/٢ است. اگر ٥ نفر مستعد، با فردی که حامل این بیماری است ملاقات کنند با کدام احتمال ٣ نفر آنان مبتلا می شوند؟

برچسب ها :کنکور ,فیلم های آموزشی ,ریاضیات تجربی ,مهدی امینی راد ,احتمال ,

تاريخ : چهارشنبه 09 فروردين 1396 |
توضیحات فیلم
ضمیمه

همچنین ببینید

فیلم ها: 1523

سایر جلسات این دوره

تمامی حقوق متعلق به سایت گروه آموزشی آلم بوده و کپی برداری با ذکر منبع مجاز می باشد . copyright@1392-1396